Krbová sestava s třístrannou krbovou vlo
logo Visionline.jpg

Krbové sestavy norské firmy VisionLine, jejichž hlavními komponenty jsou kalcium-silikátové desky, se vyznačují lehkou a sofistikovanou konstrukcí. Nadčasový skandinávský design se hodí do téměř každého interiéru a potěší každého fanouška "hygge" kultury. Samotná montáž krbové sestavy trvá podle velikosti maximálně 2 hodiny a zvládne ji i méně zkušený kutil. Povrch sestavy lze upravit dle požadavků libovolným stavebním nátěrem nebo omítkou. Veškeré komponenty k sestavě jsou zabaleny na samostatné EUR paletě pro jednodušší přepravu. Sestavy obsahují i krbovou vložku na dřevo nebo dokonce plynovou vložku s volbou plynu LPG nebo zemní plyn. 

Sestavy jsou velmi vhodné do nízkoenergetických domů a dřevostaveb.

Nespornou výhodou produktu je příznivá cena celého kompletu v porovnání s klasickým zděným krbem a možnost sestavy krbu vlastními silami bez další nutnosti dodatečných stavebních prací. 

HLAVNÍ VÝHODY PRODUKTŮ VisionLine

Jednoduchost

Jednoduchá montáž bez nároku na dodatečné zednické práce

Cena

Příznivá cena v porovnání s tradičním krbem

Design

Nadčasový skandinávský design Made in Norway

Variabilita

Široká variabilita modulových sestav 

KE STAŽENÍ
norsk logo.png
Mastková akumulační kamna se zaoblenými

Norsk Kleber je norská značka mastkových kamen vyvinutých z přírodního kamene. Každý kámen má jinou strukturu a vzor, a proto žádná kamna nejsou stejná, ale jedinečná. Po dlouhá léta značka Norsk Kleber vyvíjela tato ojedinělá akumulační kamna a výsledkem jsou zajímavé modely s tradičním designem a zároveň s moderním nádechem, které vydrží generace. Díky vysokému obsahu mastku má výjimečné akumulační vlastnosti tepla a proto dokáží pojmout již po dvou hodinách topení velké množství tepelné energie, kterou pozvolna sálají až několik hodin. Široká škála modelů je založena na základních geometrických tvarech, jsou dostupné ve více výškách s volitelným vývodem spalin na horní, zadní nebo boční straně. 

Firma Norsk Kleber již od roku 1893 vyvíjí tato originální mastková kamna. Všechny produkty jsou vyráběny podle staletých principů a založeny na nadčasovém skandinávském designu. Kamna se proto hodí do většiny typů interiérů. Nejen, že jsou mastková kamna originálními nádhernými kusy, mají také značné výhody: 

  • Optimální akumulace tepla – teplo se rozptýlí do místnosti dlouho po dohoření v topeništi

  • Příjemné sálavé teplo – teplo uložené v kamnech je vyzařováno do místnosti, podobně jako teplo, které můžeme zažít z večerního slunce.

  •  Vynikající energetická účinnost - díky pomalému uvolňování tepla a vysoké účinnosti spalování se spotřebuje zhruba poloviční množství dřeva ve srovnání s litinovými nebo ocelovými kamny.

HLAVNÍ VÝHODY PRODUKTŮ Norsk Kleber

Originalita a design

Nadčasový skandinávský design a jedinečnost každého mastkového kamene dělají z kamen Norsk Kleber originální a jedinečný kousek.

Zdravé teplo

Používáním mastkových kamen Norsk Kleber výrazně snižujete náklady na vytápění a eliminujete škodlivé emise.

Úspora energie

Návratnost investic do mastkových kamen Norsk Kleber je na úspoře energie 8 let.

Variabilita

Široká škála modelů v různých provedeních skla a rozměrů.

KE STAŽENÍ
EROS- C MODEL TŘÍSTRANNA KV.webp
logo-akos-black.png

Značka AKOS je izraelská firma s dlouholetou tradicí a zkušenostmi ve výrobě plynových vložek a kamen. Produkty jsou zkonstruovány jako minimalistické s důrazem na detaily, kvalitu zpracování a vysokou účinnost spalování. Všechny výrobky jsou vybaveny patentovaným, vysoce účinným dvoustupňovým hořákem třídy A, který zaručuje optimální spotřebu a prohoření paliva. Dálkové ovládání vytápění je zajištěno řídící jednotkou německé firmy Mertik Maxitrol GV Series

Neváhejte nás kontaktovat a zjistit více o ekologickém, bezprašném a bezúdržbovém vytápění Vaší domácnosti pomocí produktů AKOS.

HLAVNÍ VÝHODY PRODUKTŮ Akos

Jedinečnost

Nedělejte kompromisy, krb musí být navržen tak, aby splňoval individuální požadavky každého zákazníka.

Snadné použití

 Plynové krby jsou navrženy tak, aby čistění bylo jednoduché a intuitivní.

Cena

 Luxusní ceny za luxusní produkty.

Variabilita

Široká škála modelů v různých provedeních skla a rozměrů.

KE STAŽENÍ
FRanco Belge logo.png
Elektrický krb MONACO s různými rozměry

Belgická značka FRANCO BELGE nabízí širokou škálu spotřebičů od krbů a kamen na dřevo, plyn, pelety, bioethanol až po konvektory na dřevěné uhlí. Nově vyrábí a nabízí čím dál více oblíbenější elektrické krby. 

Historie značky Franco Belge sahá až do roku 1926, kdy začali s výrobou litinových kamen Franco Belge a stali se předními výrobci pro svou vysokou kvalitu a spolehlivost. 

Ve výrobě a navrhování kamen Franco Belge se zúročuje více než 80 let zkušeností a poctivé práce, a můžete si tak vybrat kamna a krby v tradičním, rustikálním i moderním designu.

HLAVNÍ VÝHODY PRODUKTŮ Franco Belge

Jednoduchost

Krb rychle nainstalujete, zprovozníte a nemusíte se starat o přikládání dřeva.

Umístění

Elektrický krb můžete instalovat prakticky kdekoliv v místnosti bez nutnosti stavebních úprav.

Cena

Minimální náklady a maximální požitek.

Bezúdržbový provoz

Nepotřebujete dřevo, stálé čistění krbu ani komínu. 

KE STAŽENÍ
Archifire gril je vyroben z nerezu a můž
ARCHIFIRE logo.png

Ve společnosti Archifire chceme, aby se náš oheň stal srdcem vaší zahrady!

Naše 30leté zkušenosti a praxe v oblasti vytápění nás přivedlo k výrobě nadčasových, designových a vysoce funkčních venkovních grilů, které můžete využít i jako venkovní topidlo. Tyto produkty zaujímají vedoucí postavení na trhu v oblasti kvality, designu a inovací. Gril Archifire je celonerezový zahradní gril australského typu s tloušťkou plechu 2 mm.  Slouží k tepelné úpravě pokrmů na různý způsob. Lze jej použít také jako zahradní topidlo např. při večerním posezení s přáteli.

HLAVNÍ VÝHODY PRODUKTŮ Archifire

Kvalita zpracování

Důraz na detail a kvalitu materiálu

Design

Vytříbený australský styl. Funkční a zároveň designový

Variabilita

Variabilní vyžití grilu i venkovního grilu

Údžba

Snadné a rychlé čištění a minimální údržba

KE STAŽENÍ